Założona w 2013 roku firma AWTOOLS to profesjonalny polski dostawca narzędzi ręcznych do warsztatu, garażu, domu i ogrodu. W swoim portfolio posiadamy serię narzędzi ręcznych AWTOOLS BLACK LINE o wysokiej jakości skierowaną do wymagających użytkowników i profesjonalistów oraz serię ergonomicznych, trwałych, z mocnymi silnikami narzędzi akumulatorowych i sieciowych HOOZAR.

Właścicielem AWTOOLS jest firma AW-Narzędzia - jedna z wiodących hurtowni-dystrybutorów wysokiej jakości narzędzi w Europie Środkowo-Wschodniej.
   

                     

MISJA

AWTOOLS to firma rodzinna, której priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości narzędzi w konkurencyjnych cenach.

Jesteśmy zgraną załogą ludzi, którzy tworzą świetne połączenie wieloletniego doświadczenia w branży z umiejętnością współpracy z klientem. Dzięki temu nie boimy się podejmować wyzwań i radzimy sobie z każdym, nawet najbardziej problematycznym zamówieniem. Nasze zaangażowanie pozwala skoncentrować się na zamówieniach hurtowych, jak też i pojedynczych.

Gdziekolwiek pracujesz - w ogrodzie czy garażu, bez względu na to jaką pracę wykonujesz - przycinasz krzewy, naprawiasz samochód, czy układasz płytki, naszą misją jest kompleksowa dostawa wszystkich potrzebnych ci narzędzi i osprzętu.

Od kluczy po dźwigniki samochodowe, od pił łańcuchowych po węże ogrodowe, od taśm mierniczych po drabiny - chcemy mieć pewność, że dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz w najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie. AW-TOOLS to marka, której można zaufać.

FAKTY I LICZBY

  • 4,000+  Szeroka oferta produktowa o wysokim stanie magazynowym
  • 6,400m2  Centrum logistyczne/ dystrybucyjne na miejscu
  • 1,500+  Obsługa hurtowników, dystrybutorów, sieci handlowych itp.
  • 130+  Niezawodni dostawcy na całym świecie
  • 24/7  Wsparcie i serwis
  • 18+  Przedstawiciele handlowi
  • 20+  Flota samochodów dostawczych