O marce 

Założona w 2013 roku firma AWTOOLS jest profesjonalną marką narzędzi i osprzętu na rynku, której właścicielem jest AW-Narzędzia, kompleksowy dostawca-dystrybutor wysokiej jakości narzędzi w Europie Środkowo-Wschodniej i Centralnej.

Marka została wprowadzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na narzędzia ręczne, narzędzia warsztatowe, narzędzia pneumatyczne, narzędzia i sprzęt ogrodniczy dla hobbystów oraz profesjonalistów, które można znaleźć w jednym miejscu, szybko i łatwo, po konkurencyjnych cenach.

Misja firmy

AWTOOLS to firma rodzinna, która szczyci się tym, że oferuje „najlepsze wrażenia z użytkowania narzędzi”, oferując jednocześnie niezrównaną różnorodność produktów w najniższych cenach.

Jesteśmy zgraną załogą ludzi, którzy tworzą świetne połączenie wieloletniego doświadczenia w branży z umiejętnością współpracy z klientem. Dzięki temu nie boimy się podejmować wyzwań i radzimy sobie z każdym, nawet najbardziej problematycznym zamówieniem. Nasze zaangażowanie pozwala skoncentrować się na zamówieniach hurtowych, jak też i pojedynczych.

Gdziekolwiek pracujesz - w ogrodzie czy garażu, bez względu na to jaką pracę wykonujesz - przycinasz krzewy, naprawiasz samochód, czy układasz płytki, naszą misją jest kompleksowa dostawa wszystkich potrzebnych ci narzędzi i osprzętu. AWTOOLS to marka, której można zaufać.

Od kluczy po dźwigniki samochodowe, od pił łańcuchowych po węże ogrodowe, od taśm mierniczych po drabiny - chcemy mieć pewność, że dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz w najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie.

Fakty i liczby

2,000+  Szeroka gama produktów o wysokim stanie magazynowym

6,400m2  Centrum logistyczne/ dystrybucyjne na miejscu

1,000+  Obsługa hurtowników, dystrybutorów, sieci handlowych itp.

130+  Niezawodni dostawcy na całym świecie

24/ 7  Wsparcie i serwis

18+  Przedstawiciele handlowi

20+  Flota samochodów dostawczych