Sieć sprzedaży

Asortyment AWTOOLS jest sprzedawany i dystrybuowany za pośrednictwem naszej globalnej sieci sprzedaży. Eksportujemy do Europy Środkowej (UE) i Europy Wschodniej.

Sprzedaż opiera się głównie za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, sklepów internetowych, handlu detalicznym i hurtowym.

Dużą uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości obsługi klienta, dzięki czemu regularnie dostarczamy nasze produkty do ponad 1000 klientów komercyjnych w całej Polsce, zaczynając od małych sklepów, a kończąc na największych firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Kompleksowość naszej oferty uzupełnia flota 20 pojazdów dostawczych.

Sposoby zakupu

Online
Ponad 20,000 produktów dostępnych do bezpośredniego zakupu w hurtowym systemie zamówień Mistral B2B oraz w internetowym sklepie narzędziowym EMAST.PL - bezpiecznym i dostępnym z dowolnego komputera PC lub urządzenia mobilnego, 24/7.

Dział sprzedaży i przedstawiciele handlowi
Wykwalifikowany dział sprzedaży i sieć 18 mobilnych przedstawicieli handlowych w całym kraju. Zapytania eksportowe są mile widziane poprzez bezpośredni kontakt z Kierownikiem ds. eksportu.

Sklepy
Obsługujemy ponad 100 sklepów i stale się rozwijamy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.

Współpraca

Stale poszukujemy długoterminowych partnerstw, chcących dołączyć do naszej sieci sprzedaży, zapewniając tym samym zyski obu stronom.

Dlaczego właśnie my?

- Zaufany partner dla 1500+ hurtowników, dystrybutorów i sieci handlowych,

- Szeroka gama produktów wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach,

- Nowoczesny design i unikalne opakowania,

- Wsparcie partnerów przed i po procesie sprzedaży,

- Silna logistyka zapewniająca optymalne procesy i krótsze czasy realizacji,

- Łatwy proces zakupu dzięki dedykowanemu zespołowi sprzedaży.