Ostatnie wpisy

W: Budowa Z: śro, lis - 15 - 2017 Oglądany: 132

Jak kłaść płytki podłogowe - prace glazurnicze w praktyce

Układanie płytek to zadanie, które można wykonać samodzielnie lub zlecić je firmie zewnętrznej. Jeśli zdecydujemy się na pierwszy wariant, musimy mieć podstawową wiedzę o tym, w jakiej kolejności wykonywać prace glazurnicze oraz jakich akcesoriów będziemy potrzebować.

Czytaj wiecej

Jak kłaść płytki podłogowe - prace glazurnicze w praktyce

W: Budowa Z: śro, lis - 15 - 2017 Oglądany: 132

Układanie płytek to zadanie, które można wykonać samodzielnie lub zlecić je firmie zewnętrznej. Jeśli zdecydujemy się na pierwszy wariant, musimy mieć podstawową wiedzę o tym, w jakiej kolejności wykonywać prace glazurnicze oraz jakich akcesoriów będziemy potrzebować.

Wiertła – budowa, rodzaje i zastosowanie w warsztacie

W: Warsztat Z: pią, paź - 27 - 2017 Oglądany: 491

Wiertło to podłużne narzędzie używane do wykonywania otworów (wiercenie) przy wykorzystaniu wiertarki lub innej obrabiarki z napędem obrotowym. Obracając się wykorzystuje powierzchnię czołową do wiercenia lub pogłębienia otworów.

Jaki wąż ogrodowy kupić, aby praca w ogrodzie była przyjemnością?

W: Ogród Z: wto, maj - 30 - 2017 Oglądany: 2778


W wiosennym i letnim sadzie, a także na działce, używamy regularnie węża ogrodowego. Służy do podlewania roślin i trawnika, a także przydaje się w trakcie prac porządkowych, takich jak: zmywanie tarasu lub kostki brukowej. Jednak głównym zastosowaniem są prace ogrodowe i dlatego w naszym poradniku spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: "jaki wąż ogrodowy kupić"? Zakupu węża dokonujemy zazwyczaj na co najmniej kilka sezonów, dlatego musi być odporny na pęknięcia, częste zwijanie i uszkodzenia mechaniczne.

Narzędzia ogrodnicze niezbędne na Twojej działce – lista i poradnik

W: Ogród Z: śro, kwi - 19 - 2017 Oglądany: 1584

Posiadanie działki to nie tylko przyjemność ze zbierania plonów, ale także ciężka praca, która wiąże się z wykonywaniem wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Dotyczy to zarówno małych jak i dużych działek. Aby prace na działce mogły być wykonane szybko i wygodny sposób, potrzebujemy zebrać praktyczny zestaw narzędzi ogrodniczych.

AW-TOOLS na Targach Buildings Solutions 2017

W: Aktualności Z: śro, mar - 29 - 2017 Oglądany: 315

Firma AW-Narzędzia wraz z własną marką narzędziową AWTOOLS weźmie udział w Targach Budowlanych Building Solutions 2017, które stanowią przegląd rynku budowlanego. W ramach targów odbędą się spotkania B2B, szkolenia dla branży budowlanej, pokazy i wystawy. Targi odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo (największym centrum wystawienniczym w Polsce), w dniach 21-23.04.2017 r. w Nadarzynie niedaleko Warszawy.

Imadło ślusarskie - stalowe czy żeliwne, które wybrać?

W: Warsztat Z: pon, lut - 6 - 2017 Oglądany: 3277

Doświadczony fachowiec jak i amatorski masjsterkowicz chcą mieć odpowiednio wyposażony warsztat. Nie może w nim zabraknąć podstawowych akcesoriów narzędziowych takich jak: stół warsztatowy, sprężarka (kompresor olejowy), spawarka warsztatowa, klucze nasadowe/płasko-oczkowe/inbusowe/Torx/ lub śrubokręty. Bardzo przydatnym narzędziem do warsztatu jest także imadło ślusarskie. Służy ono do mocowania różnego rodzaju przedmiotów, które zostaną poddane obróbce narzędzi ręcznych i elektrycznych.

Sposoby na skuteczne odśnieżanie chodnika, ogrodu, ulicy i terenu wokół domu

W: Ogród Z: wto, gru - 20 - 2016 Oglądany: 530

Zimowa aura powoduje rokrocznie konieczność odśnieżania auta, chodnika lub całej posesji. Mimo, że klimat w naszym regionie znacznie się ocieplił, to w dalszym ciągu zdarzają się dni, w których musimy użyć narzędzi do odśnieżania. Wiąże się to z wysiłkiem, ale tego typu prace możemy sobie znacznie ułatwić. Jak to zrobić? Wystarczy dobry plan działania i odpowiednie wyposażenie narzędziowe.